O nas

Pokker Office

Tradycję wyposażania i aranżacji wnętrz zapoczątkowaliśmy już w 1989 roku i kultywujemy ją pieczołowicie do dziś. Rok po roku staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, dotrzymywać kroku zmieniającym się trendom, kreować własny oryginalny styl, jednocześnie dbając o najwyższą jakość. To dla nas nie tylko praca, to przede wszystkim pasja.

Meble Operacyjne

Meble Gabinetowe

Fotele

Audytoria

Aranżacja Wnętrz

Ścianki działowe

Meble dla każdego

Wszystkim, którym zależy na tworzeniu funkcjonalnych i ergonomicznych środowisk pracy, reprezentacyjnych i gustownych przestrzeni biurowych, komfortowych i przyjaznych miejsc, polecamy ofertę naszej firmy. POKKER OFFICE wyposaża wnętrza zarówno prywatnych przedsiębiorstw, jak i obiektów użyteczności publicznej. Nasze realizacje można spotkać w wielu biurach, restauracjach, bankach, teatrach, salach kinowych czy wykładowych, szpitalach, portach lotniczych, przejściach granicznych, a także w hotelach czy szkołach. Ta paleta różnorodnych miejsc i instytucji pokazuje, że odpowiadamy na potrzeby najróżniejszych odbiorców.

Zobacz produkty

Zaufanie

Firma POKKER OFFICE to, kompleksowość dostaw, pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, możliwość uzupełniania oferty mebli jeszcze przez wiele następnych lat. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty zyskają Państwa uznanie pod względem jakościowym, estetycznym  oraz cenowym, czego efektem będzie rozpoczęcie współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – to pierwszy krok do wykreowania najlepszego wizerunku Waszych przestrzeni.

Jakość

Estetyka

Gwarancja

Zapraszamy do współpracy!